Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
O nas – Kozaccy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją, bram, furtek, przęseł oraz elementów wykonanych z metalu.

Niemałe doświadczenia w branży pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami Klienta. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz ich nowoczesność.

 

Co nas wyróżnia? Wielu znanych producentów wykorzystuje do produkcji stal cienką i nietrwałą, natomiast nasze produkty (tj. bramy, ogrodzenia, balustrady, balkony) wykonane są z wysoką starannością i przy zastosowaniu wysokiej jakości materiału/stali o grubości minimum 1,5 mm, co daje nam mocny i trwały produkt. Oferujemy solidne zabezpieczenie antykorozyjne naszych produktów w postaci ocynku ogniowego, co zwiększa długowieczność produktu.

Dbamy by nasze produkty były trwałe, bezpieczne oraz łatwe w użyciu, a jednocześnie nowoczesne.

Otwartość na potrzeby klienta, konkretna obsługa, dobra cena i staranność wykonania z naszej strony to zadowolenie klienta.

W szerokiej gamie naszych usług znajdziecie Państwo:

* Bramy metalowe
* Ogrodzenia metalowe
* Przęsła metalowe
* Bramy Przesuwne
* Bramy uchylne
* Furtki
* Wieszaki
* Stojaki
* Balkony

* Balustrady
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!!